נערות ליווי

ורד ונערות הליווי

הי לכולכם,

קוראים לי ורד, ואני אחת מן נערות ליווי. אני כבר הרבה שנים חלק מאותן נערות ליווי. למי שלא יודע, נערות ליווי הן לא אבודות, הן כמוני, שמחות וגאות. ולעיל הסיפור שלי –

הכול התחיל באביב כשהגעתי לחדר הכושר. הייתי מקסימה, כמו נערות ליווי גזעיות. בגיל עשרים ושניים עליתי על כל הציפיות מבחורה כמוני, מדריכת חדר כושר. בהתחלה, דיברו אתי, הדריכו אותי איך לבצע תרגילים בסימולטורים כמו שצריך, אבל שנינו רצינו יותר מהחברה המתוקה שלנו. ערב אחד, כשסגרנו, באתי, מקסימה כמו כל נערות ליווי, לחדר הכושר ואמרתי כמה חבל שאנחנו סוגרים, כי היה לה חשק גדול לעבוד, כי אין מה לעשות בבית כי בעלי יצא לנסיעת עסקים, והיא לא ידעה מה לעשות מבטלה. היא הציעה ללכת לביתה ולהמשיך בתקשורת שלנו אתה, כיוון שלא היה לה איש בבית, והיא השתעממה לבד. הסכמתי. שעה לאחר מכן השמפניה שיכורה אותנו. במהלך תקשורת מתוקה, כמו הממתקים שאכלנו, התלוננתי על כאבים בגבי. הגזרה שלי הייתה גמישה וסקסית, כמו של נערות הליווי, אז הניחו שאני חווה כאבים בשרירים בגלל הפעילויות של אתמול. אני, בהיותי מטפל בעיסוי, הצעתי לעשות עיסוי מרגיע. הסכמתי.

לא ברור איך, אבל תוך עשרים דקות הייתי עירום לגמרי אתה, על המיטה הגדולה. הגוף שלה היה בסדר, כמו של נערות ליווי. התגובה שלי הייתה צפויה. הגוף שלנו חיכה לדבר אחד בלבד: חדירה, חיבור עמוק. רציתי להיכנס לגופה ולהרגיש כמה חם לה מבפנים. היא כבר נצמדה אלי לאורך כל הדרך ולא התביישה בכלום, הייתה חופשית לגמרי במעשיה. בזרועותיה הייתי כמו בגן עדן.

זה היה שיא המתח. שניות הפרידו בינינו לשהות מתוקה זו בזו. בקודש של שני גופי משאלות: להתאחד וליהנות מתהליך החדירה… היא ליטפה בעדינות את ישבני, חלפה על הכתפיים, חופרת את ציפורניה בגבי. אפילו הרגשתי כאב קל. אבל היא אהבה את זה, ולא יכולתי לאסור עליה לעשות את זה.

היא חיבקה את הגב שלי ברגליים. היא הבהירה שהיא לגמרי מוכנה שאחדור את הזין שלי לתוך הכוס הלח שלה. היא נאנחה, מתפתלת, מחבקת אותי. שקעתי מזרועותיה. כיסיתי את הכוס שלה בשפתי ואנה נאנקה עוד יותר חזק. לקחתי את רגליה בחיבוק המתוק שלי, פתחתי אותן והתחלתי ללקק את הכוס שלה עם השפתיים והלשון שלי, כבר כל כך רטוב שממש הרגשתי את המיצים שלה וההתרגשות שלי הופכת לעורר עוד יותר. בהנאה שהיא חוותה, מיד לאחר שכיסיתי לגמרי את הכוס שלה עם הפה שלי, היא החלה לגנוח הצידה ולנשום בלהט. היא לחצה בידיה כדי לקרב את ראשי אל הכוס שלה כאילו ניסתה לגרום לי לדחוף את הלשון עמוק יותר. דפקתי את הכוס שלה עם הלשון שלי, ליקקתי וניסיתי להעניק לה הנאה מקסימלית, והגוף שלי ממש דפק בהנאה עם הגניחות שלה.

פחות מעשר דקות לאחר מכן, כמו בפרכוס נלהב וצמרמורת בגופה, היא החלה לגמור. הראש שלי נשלט לחלוטין על ידי הכוס והידיים המטפלות והחזקות שלה. היא לחצה את ראשי בין ברכיה ויכולתי להרגיש את גופה מתפתל באורגזמה. לא יכולתי לסבול את זה יותר והתחלתי לשפשף את הזין שלי במיטה: רק כמה טלטולים חלקים הביאו אותי לאקסטזה, התרגשתי מדי, ואנה עדיין התפתלה מתחתי. מכל מה שראיתי ושמעתי, חוויתי אורגזמה נלהבת וסוערת. כשהיא שחררה אותי מזרועותיה, פשוט נשכבתי לידה, והיא הניחה את ידי על החזה שלה: ליטפתי את גופה היפה, ליטפתי לאט את פטמותיה הנפוחות ושדיה המוצקים, היא לפעמים רכנה לנשק אותי וליקקתי שפתיה החושניות עם הלשון שלי, בזמן שהיא נאנקה בשקט לתוך פי. נראה היה שהיינו באיזה טראנס בהנאה, עייפים ומרוצים.

הרי נרדמנו, מצטופפים יחד…

אולי גם תאהב...