דירות דיסקרטיות, נערות ליווי, קוקסינליות

שירותי ליווי ואיילה

שמי איילה, ואני מספקת שירותי ליווי. הרשו לי לספר לכם סיפור קטן של יום אחד שלי שנזכרתי בו. עברו הרבה מאוד שנים עד שהתחלתי לעבוד ולספק שירותי ליווי – באותה תקופה הייתי רק ילדה קטנה שעברה את סף גיל ההסכמה. היה לי חבר. שנינו היינו מלאי נעורים, אנרגיה לחיים וקנאות למין. בשלב מסוים, לא היה לנו מספיק מהכוחות הטבעיים שלנו אז החלטנו לקנות ולהשתמש בויאגרה (או באנלוגיה שלה) כדי להפוך את הדברים לבהירים עוד יותר. תוך יומיים הוא קנה לו חבילה של שתי טבליות ואותה חבילה של שתיים בשבילי – זה היה יספיק לשני אירועי מין. הערב, הלכנו מהבתים שלנו (מסיבה כלשהי – אני לא בטוחה מה זה היה – כמו לימודים אצל חבר או משהו כזה) והגענו לחדר מוטל. קנינו שלושה בקבוקי שמפניה, הזמנו פיצה ועוד כמה דברים ללעוס והגענו לשם. מרכז החדר הייתה מיטת קינג סייז – בדיוק לכוונות שלנו. התקלחתי בבית אבל אודי לא התקלח אז הוא הלך להתקלח ושחררתי את הפקק של בקבוק מבעבע ושתיתי כוס אחת לפני שהוא יצא.

לקחנו טאבלט שמיועד לכל אחד והתחלנו לחכות. סיימנו את הבקבוק ושחררנו את הפקק של השני. מחצית מהפיצה נאכלה עד שהכדורים עבדו. זה היה כמו שטף מידי של תשוקה בין הרגליים. לפחות בשבילי. מבחינתו, כלפי חוץ זה היה כמו נשימה כבדה ואדמומיות של פנים. עסקנו במין מיד לאחר שהאפקט תפס כוח – ושנינו חווינו את שטיפת האנרגיה המינית כמו שלא היה מעולם. הוא הזדקף כמעט תוך שנייה, ממגע אחד בלבד בכף היד שלי – כאילו מישהו פתח שסתום בתוך האורגניזם שלו שעצר את הדם מלזרום לזין שלו וכך ווילי שלו מיד התמלא בו בלי השאר. זו הייתה תגובה נחמדה וזה נתן לי ריגוש חזק עוד יותר. הוא נכנס לתוכי כמו חיה, הרגשתי את עצמי יותר חרמנית במאה פעמים מהבעלת הליווי המזוהמת ביותר. הגוף שלנו נשזר זה בזאת כענפי ערבה על הרוח. הוא היכה את הכוס שלי עם אנרגיית טרבל כרגיל אבל רציתי עוד ועוד, נראה היה שהרעב עלה כל כך גדול – והתגבר עם כל דקה – שממש רציתי לנשוך אותו, לשתות את הדם שלו, לגרד לו את הגב. , מרגישים אותו ממלא את כולי בלי השאר, צומח כסרטן בגוף שלי .

נראה שהנרתיק שלי נמתח פעמיים מהגודל הרגיל. רציתי את זה גדול יותר, קשה יותר אבל הוא פשוט לא יכול היה לספק את הצרכים המפתים האלה רק עם הזין שלו. אז אימצנו את ההחלטה – הוא ירד למטה לסופרמרקט הקרוב כדי לקנות כל דבר שעשוי לעזור. תוך 45 דקות הוא חזר עם חבילת דברים והיו שם המון דברים: מלפפונים ארוכים, שמנים ודקים, כידון כלי מטבח – ארוך ונראה כמו זין זקוף, כמה שורשים של פסטה, כמה בננות, ועוד כמה פריטים שאני לא ממש זוכרת עכשיו. רציתי להתחיל עם פסטה, כי חשבתי שזה יכול להיות מאוד שימושי עבור חור התחת שלי שחפץ בכניסה של כל דבר ארוך וקשה. שטפנו הכול ביסודיות. לקחתי אותו ביד עם קונדום קודם והכנסתי לתוך הישבן שלי שכבר היה די משומן מהזרימות של הכוס שלי. הבחור שלי נכנס לכוס שלי וההשתוללות המינית נמשכה. הזזתי את שורש הצמח בתוכי. ברגע מסוים רציתי עוד. התגלגלתי על הבטן (הוא המשיך לזיין לי את הכוס), לקחתי שלושה מלפפונים וענדתי עליהם קונדומים. כשהתגלגלתי אחורה, התחלתי להיכנס לשניים בתוך חור הישבן שלי אל שלי ואל ההתרגשות הנוספת שלו. ואת השלישי הכנסתי לכוס. עכשיו, הייתי ממולאת בתור הודו לחג ההודיה ואהבתי את זה. כשהוא גמר בתוכי כי אני לא זוכרת באיזו שעה ללילה, הייתי מרוצה מספיק כדי לסיים בצורה בהירה וחיה. וגם – הזזתי את כל הצעצועים האלה בתוכי כדי לגרום לאורגזמה להימשך זמן רב יותר לשביעות רצוני. אז מה אמר כי שירותי ליווי משעממים?…

אולי גם תאהב...